www.orient.net.pl | facebook.com/asfodelium/ - fanpage | Malarstwo cyfrowe - poradnik | Portfolio na "Artstation" | Portrety na zamówienie

Małgorzata Jakubiak
4 kwietnia 2019
Warszawa

Cookies

Strona www.orient.net.pl nie używa cookies.

Polityka prywatności

Właścicielką stron internetowych o adresach www.orient.net.pl oraz asfodel.vot.pl jest Małgorzata Jakubiak (Warszawa, osoba prywatna, nie prowadząca obecnie działalności gospodarczej).

Strona www.orient.pl pozwala na nawiązanie kontaktu ze mną za pomocą maila lub telefonu.

W przypadku kontaktu telefonicznego należy się liczyć z tym, że numer telefonu dzwoniącego zostanie zapisany na liście połączeń przychodzących, dodany przeze mnie do kontaktów – wraz z innymi danymi które zostaną mi udostępnione przy tej okazji, oraz użyty do ewentualnego oddzwonienia. Nie zostanie on celowo udostępniony podmiotom trzecim, ani użyty w celach marketingowych.

W przypadku wysłania do mnie maila powiązane z nim dane mogą znaleźć się na serwerze gmail, lub opcja.pl (firma która obsługuje moją pocztę elektroniczną), oraz zostać pobrane na jeden z moich prywatnych komputerów, lub telefon - które są zabezpieczone w standardowy sposób używany przez osoby prywatne, czyli jest na nie założone hasło i dokładam starań, żeby w miarę możliwości nikt mi ich nie ukradł. Zgromadzonych danych nie zamierzam w żaden sposób udostępniać, ani wykorzystywać w celach marketingowych, za wyjątkiem użycia ich do rozliczenia pracy – patrz niżej.

Dane osobowe mogą zostać usunięte z moich komputerów i telefonu, na życzenie właściciela danych.

Posiadam kilka kont w mediach społecznościowych, nawiązanie ze mną kontaktu za ich pośrednictwem powoduje potencjalne udostępnienie danych operatorom tych serwisów.

Zamówienia rozliczam za pomocą strony useme.eu – co wiąże się z udostępnieniem danych potrzebnych do rozliczenia oraz adresu e-mail temu serwisowi. Polityka prywatności useme.eu > >